Skip to content

Flying Academy

O společnosti

Flying academy je mezinárodní letecká škola. Naše výcviky jsou provozovány podle směrnic FAA (Federální letecká správa) a EASA (Evropská agentura pro bezpečnost letectví).
 
Naše školy jsou strategicky umístěny, aby uspokojily potřeby studentů letectví po celém světě. Řídíme tři pobočky v USA, ve větším okolí Los Angeles, Flying Academy se také nachází ve městě Corona a Van Nyuys. Abychom nezapomněli ani na východní pobřeží. Ve slunečném Miami se také nachází jedna z našich škol. Na druhém kraji světa máme dvě pobočky v České republice, jednu v Praze, jednu v Brně a také kousek od Vídně, Bad Voslau v Rakousku).

Naše LMS Platforma

Náš Learning Managment System Vás školí a testuje z pozemního i leteckého tréninku. Je možné se na něj připojit z jakéhokoliv zařízení. LMS je nedílnou součástí nového World Wide Campus.
Tato platforma zahrnuje interaktivní práci v kurzu, příručky, manuály, tutoriály, cvičné testy, závěrečné testy a je průběžně aktualizován.

Náš účel

Náš účel ve Flying Academy je vytvořit další generaci pilotů. Každý student je námi připravován individuálně a to se také promítá na našich programech. Od počátku zahájení této akce si připisujeme velký úspěch.

Schváleno společnostmi EASA a FAA

Flying academy je celosvětová letecká akademie. Řídíme tři základny ve Spojených státech a tři v Evropě a jednu kancelář v Indii. Náš trénink dodržuje pokyny EASA v Evropě a v Americe se řídí dle FAA.

Od pilotů pro piloty

 Provozujeme obsáhlé letecké tréninky pro naše studenty s těmi nejzkušenějšími instruktory.

Světová komunita

S 20 lety na trhu a několika pobočky po celém světě Flying Academy slaví rozmanitost letecké komunity. A nyní s naším celosvětovým kampusem a LMS platformou může student dokončit teoretické lekce kdekoliv.

Flexibilní tréninkové programy

Nabízíme flexibilní tréninkový rozvrh a rezervace letů. Abychom pro Vás školení ulehčili, celkový trénink probíhá distančně na našem World Wide Campus/ LMS Platforma.

Locations

P1680457P1680457
Miami, Florida
IMG_6753IMG_6753
Greater Los Angeles (Corona), California
IMG_2999IMG_2999
Los Angeles (Van Nuys), California
Дизайн без названия (50)Дизайн без названия (50)
Portimao, Portugal
_MG_9610 (2)_MG_9610 (2)
Bad Voslau, Austria
Capture81-1024x770Capture81-1024x770
Prague, Czech Republic
_DSC9205_DSC9205
Brno (East), Czech Republic
FA_4 (2)FA_4 (2)
Brno (West Falcon Field), Czech Republic
2 (1)2 (1)
Gurugram, Delhi, India

More Courses

Play Video