Gustavo
Náš celosvětový kampus nabízí ATPL teorii!
Začněte své teoretické lekce ATPL na dálku! Náš celosvětový kampus přináší profesionální výcvik pilotů do pohodlí Vašeho domova!
DSC00026
Celosvětový kampus
Získejte více než 100 hodin pozemního výcviku v našem PPL(A) online kurzu, což je nejvíce, kolik v oboru pro certifikát soukromého pilota můžete získat. Lekce nejsou předem nahrané, probíhají živě a nabízejí tak interaktivní zážitek s lektory, kteří jsou tu pro Vás.
PIC 00045
Nálet hodin v USA
Podívejte se na naše nejnovější nabídky pro nálet hodin! V úžasném Los Angeles & slunečném Miami!

Miami, Florida  Van Nuys, LA  Corona, LA  Vienna, Austria  Prague, CZ  Brno, CZ  Gurugram, India

Flying Academy, Váš spolehlivý partner pro pilotní výcvik.

Na začátek

Prostřednictvím našeho celosvětového kampusu jsme získali příležitost oslovit a vyučovat mezinárodní studenty. Studenti se nyní mohou učit z pohodlí domova a získat certifikáty teoretického výcviku podle předpisů EASA a FAA, aniž by museli letět do Evropy nebo Spojených států. Zájemci tak mohou zahájit teoretický výcvik ihned a ušetřit čas a peníze za pobyt v jiné zemi.

Krok 1: Vyberte si program letového výcviku

Invite your parents or friends for a virtual or on-base tour to help you see why we are the best pilot training solution for you launch your enrollment, registration, and visa process with your dedicated Flight Training Consultant.

Krok 2: Začněte s distančním pozemním výcvikem v našem virtuálním kampusu

Get access to your live broadcasted theoretical training in accordance with EASA/ FAA in our virtual classrooms along with your eLearning portal

Krok 3: Dokončete svůj letecký výcvik na jedné z našich základen

You can complete your flight training either simultaneously with your ground training, or afterwards. You will complete all required flight modules in order to graduate with your desired EASA/ FAA pilot license

Prohlédněte si naší virtuální učebnu

Dokončete pilotní výcvik odkudkoliv!

Komplexní letový výcvik

Dokončete svůj pilotní výcvik s našimi profesionálními instruktory

Aktuální oblíbené výcvikové programy

EASA Online Full-Time ATPL 650(A) Cz

Začněte svůj EASA ATPL 650(A) online teoretický kurz již dnes! Přes 650 hodin pozemního tréninku, což je nejvíce v tomto oboru pro ATPL certifikát. Živé lekce (online nebo ve třídě). 
Read More

EASA Online PPL Cz

Začněte Váš Soukromý Pilotní Teoretický Online Kurz Již DNES! Získejte přes 100 hodin online teorie v kurzu soukromého pilota. Flying Academy nabízí více hodin teorie pro získání Vaší pilotní licence
Read More

EASA 0-ATPL Cz

EASA 0 to ATPL EASA Výcvik od nuly až po dopravního pilota Brožura kurzu EASA Zero to ATPL (A) Kurz EASA 0-ATPL(A) je určen pro studenty s malými či žádnými
Read More

Naše pobočky

world map
Van Nuys, LA, United States

Van Nuys

Flying Academy Los Angeles is located at Van Nuys Municipal Airport (KVNY). The Southern California climate makes it possible to fly year-round.

Learn More

Corona, LA, United States

Corona

Flying Academy Los Angeles is located at Corona Municipal Airport (KAJO). The Southern California climate makes it possible to fly year-round.

Learn More

Miami, FL, United States

Miami, Florida

Flying Academy Miami is located at Miami Executive Airport (KTMB). Due to Florida tropical weather, you can expect over 360 flying days.

Learn More

Prague, Czech Republic

Prague

Flying Academy Prague is located at Prague Letňany International Airport (LKLT). Use an opportunity to travel Europe as a part of your flight training.

Learn More

Brno, Czech Republic

Brno

Flying Academy is located at Brno Tuřany International Airport (LKTB). Use an opportunity to travel Europe as a part of your flight training.

Learn More

Vienna, Austria

Vienna

Flying Academy is located at Vienna, Austria. Use an opportunity to travel Europe as a part of your flight training.

Learn More

Portimão, Portugal

Portimão

Flying Academy is located at Vienna, Austria. Use an opportunity to travel Europe as a part of your flight training.

Learn More

Gurugram, Delhi NCR, India

Gurugram

The office of Flying Academy in Gurugram is open to provide you the best consultancy services and assistance with your future pilot training program.

Learn More