Skip to content

Začněte Váš EASA ATPL online teoretický kurz již dnes!

Přes 150 hodin pozemního výcviku, což je nejvíce v tomto oboru pro ATPL certifikát.

Živé lekce (online nebo ve třídě).

Přehled kurzu

EASA ATPL teorie je vedena jako plně distanční výcvikový kurz. Online lekce jsou zprostředkovány profesionálními instruktory z našeho moderně vybaveného studia. Lekce se konají každý den, máte tedy možnost studovat denně, i když nejste zrovna ve škole! 

Tento program je nejprofesionálnějším kurzem, který Flying Academy nabízí a zaručuje Vám ty nejlepší letecké zkušenosti a vzdělání. Naši vysoce kvalifikovaní instruktoři jsou tu pro Vás, aby Vám usnadnili studium a pomohli Vám se stát tím nejlepším pilotem.

Výhody kurzu

ŠETŘETE ČAS DÍKY ONLINE LEKCÍM

S veškerou teoretickou přípravou začnete již z pohodlí domova. Poté se dostavíte na základnu, abyste dokončili praktickou část výcviku.

UDĚLEJTE PRVNÍ KROK K LETECTVÍ

Staňte se tím nejlepším profesionálním pilotem jakým můžete s naším online kurzem obchodního pilota a pokračujte v cestě profesionálního pilota s jakoukoli leteckou společností, kterou budete chtít.

UŠETŘETE CENNÉ FONDY

Snížíme Vám náklady na výcvik, poskytneme Vám kvalitní teoretickou přípravu dle aktuálních trendů a zároveň Vám umožníme ušetřit na životních nákladech.

Cena

EASA ATPL Online

$4650
$ 3999 Celý balíček
  •  
250 hodin živého vysílání

S novým přístupem Flying Academy k distančnímu vzdělávání Vám garantujeme jedinečný a efektivní způsob výuky. Budete v živé interaktivní lekci se svým instruktorem, budete se ptát na otázky, dělat kvízy a budete ve skupinovém prostředí s ostatními studenty. U nás žádné předtočené hodiny a nudné způsoby výuky.

Studijní materiály + pracovní listy

Přístup ke studijním materiálům, videím a kvízům. Dotazníky Vám budou poskytnuty prostřednictvím LMS, abyste si osvojili koncepty a lépe porozuměli přednáškám. 

Domácí úkoly

Po každé vyučovací hodině Vám bude přidělen domácí úkol týkající se probrané látky. Čím více budete procvičovat, tím více se naučíte!

Průběžné testování

Průběžné testy se vyplňují v našem LMS systému. Jejich cílem je posoudit Váš pokrok týkající se teoretických znalostí. Tyto testy jsou povinné a je třeba získat skóre alespoň 80 % předtím, než budete pokračovat k postupovým zkouškám.

Písemné postupové zkoušky

Postupové zkoušky se konají na konci každé fáze Vašeho pozemního výcviku, aby se vyhodnotily Vaše znalosti získané během dané fáze. Písemné postupové zkoušky budete moci složit po splnění všech požadavků (pozemních lekcí a průběžných testů).

 

Ústní postupová zkouška

Ústní postupové zkoušky se konají po úspěšném dokončení zkoušek písemných. Konají se online prostřednictvím google meet, s jedním z našich zkušených instruktorů.

Neomezený přístup do databáze otázek

Získejte neomezený přístup do databáze otázek EASA PPL po celou dobu trvání kurzu. Náš testovací portál obsahuje otázky, které jsou používány u teoretických zkoušek. Získáte tedy materiály potřebné pro úspěšné složení zkoušek.

Dvouhodinová online konzultace s instruktorem (1:1)

Zarezervujte si konzultaci zdarma! Jednoduše si zvolte dostupný slot ve Vámi preferovaný den a čas, a během online schůzky s instruktorem proberete všechny oblasti, se kterými potřebujete pomoci a získáte všechny potřebné odpovědi.

Výcvik je v souladu s předpisy EASA

Ve Flying Academy dodržujeme standardy Evropské agentury pro bezpečnost letectví (EASA). Dbáme na to, aby naši studenti byli vysoce vzdělaní a připraveni na závěrečné zkoušky na místním úřadě.

Přístup do našeho eLearningového systému během kurzu

 

Naše platforma LMS (Learning Management System) vám poskytne všechny výukové materiály, které budete potřebovat. Najdete zde rozsáhlou databázi našich učebnic, osnov, kurzů, videí, příruček, užitečných odkazů, testů a dalších. Přístup a studium kdekoliv. 

Hodin celkem (185)

Často kladené otázky (FAQ)

Proč se přihlásit do ATPL kurzu?
  • Naše virtuální učebna je vybavena nejnovějšími technologiemi, aby byla zajištěna prvotřídní úroveň výuky. 
  • Studenti se mohou účastnit přednášek, procházet si materiály ke čtení, dělat úkoly a plnit teoretické požadavky.
  • Žádná geografická omezení 
  • Studenti mohou ušetřit obrovské množství času a finančních prostředků během svého celého pilotního výcviku.
  • Kurzy jsou vysílány živě, takže studenti mohou klást své otázky a je tak zajištěna optimální interaktivita.
  • Na konci každé přednášky mají studenti možnost zapojit se do řízených diskuzí, kde budou zodpovězeny jejich dotazy týkající se lekce.
  •  
Kde se kurz koná?

Vzdáleně prostřednictvím naší eLearningové platformy lms.flyfa.com.

Naše živé lekce i záznamy z lekcí Vám jsou plně přístupné na naší LMS platformě.Co když mi nevyhovuje čas přednášek?

Nemusíte si dělat starosti, naše lekce se konají dvakrát denně, a proto pro Vás časové pásmo nebo nabitý pracovní rozvrh nebude překážkou.

Co když zmeškám hodinu?

Stačí nám poslat žádost o jakou lekci se jedná a my vám poskytneme její záznam. Vždy budete na dobré cestě k dokončení Vašeho výcviku.

Co kdybych se chtěl účastnit lekcí v normální třídě?

Flying Academy je mezinárodní výcvikové středisko se základnami po celém světě, v Rakousku (Vídeň) a v České republice (Praha a Březí). Můžete si zvolit kteroukoliv ze zmíněných základen a tam absolvovat svůj praktický a teoretický výcvik.

Play Video