Skip to content

Začněte Váš Soukromý Pilotní Teoretický Online Kurz Již DNES!

Získejte přes 100 hodin online teorie v kurzu soukromého pilota. Flying Academy nabízí více hodin teorie pro získání Vaší pilotní licence než jiné školy. Lekce nejsou předem nahradné, ale probíhají živě a nabízí tak interaktivní zážitek s lektory, kteří Vám pomohou.

 

Přehled Kurzu

Online PPL (A) teorie je je vedena jako živě vysílaný kurz. Pozemní hodiny jsou poskytovány profesionálními lektory z moderně vybaveného studia. Lekce probíhají denně, což vám dává možnost studovat na denní bázi, i když nejste ve škole! Kurz pokrývá všech 9 předmětů z osnovy PPL.
Předměty licence soukromého pilota
  • Meteorologie
  • Navigace
  • Komunikace
  • Obecné znalosti o letadle
  • Principy letu
  • Letecký zákon
  • Letová výkonnost a plánování
  • Lidská výkonnost a omezení
  • Provozní postupy

Přínos Kurzu

ŠETŘETE ČAS DÍKY ONLINE LEKCÍM

S veškerou teoretickou přípravou začnete již z pohodlí domova. Poté se dostavíte na základnu, abyste dokončili praktickou část výcviku.

UDĚLEJTE PRVNÍ KROK K LETECTVÍ

Staňte se tím nejlepším profesionálním pilotem jakým můžete s naším online kurzem obchodního pilota a pokračujte v cestě profesionálního pilota s jakoukoli leteckou společností, kterou budete chtít.

UŠETŘETE CENNÉ FONDY

Snížíme Vám náklady na výcvik, poskytneme Vám kvalitní teoretickou přípravu dle aktuálních trendů a zároveň Vám umožníme ušetřit na životních nákladech.

Ceny

EASA PPL

$ 1199 Celý balíček kurzu
  •  
60 hodin živého vysílání

S novým přístupem Flying Academy k distanční výuce Vám garantujeme jedinečný a efektivní způsob výuky. Budete v živé interaktivní lekci s kvalifikovanými instruktory, můžete klást otázky, dělat cvičné kvízy a užít si skupinové prostředí s ostatními studenty. Rozlučte se s předtočenými a nudnými lekcemi.

32 hodin studijních materiálů a pracovních listů

Získejte přístup ke studijním materiálům, videím a kvízům. Pracovní listy jsou dostupné prostřednictvím systému Learning Management System (LMS), abyste zvládli pojmy a lépe porozuměli přednáškám.

17 hodin domácí úkoly

Po každé lekci dostanete domácí úkol týkající se probrané látky. Čím více procvičujete, tím více se naučíte!

16 hodin Průběžné testy

Průběžné testy jsou dostupné v systému LMS. Tyto povinné testy slouží k posouzení Vašeho pokroku týkajícího se teoretických znalostí.

5 hodin Písemná zkouška

Kontrolní testy se provádějí na konci každé fáze Vašeho pozemního výcviku, aby bylo možné zhodnotit získané znalosti. Písemné zkoušky se provádí jakmile dokončíte všechny požadované pozemní lekce a složíte průběžný test.

5 hodin ústní zkouška

Po dokončení písemné zkoušky následuje zkouška ústní. Ta se provádí online prostřednictvím naší virtuální platformy LMS.

Neomezený přístup do banky otázek EASA

Získejte neomezený přístup do databáze otázek EASA PPL po celou dobu trvání kurzu. Náš testovací portál obsahuje otázky, které jsou používány u teoretických zkoušek. Získáte tedy materiály potřebné pro úspěšné složení zkoušek.

Dvouhodinová online konzultace s instruktorem (1:1)

Zarezervujte si konzultaci zdarma! Jednoduše si zvolte dostupný slot ve Vámi preferovaný den a čas, a během online schůzky s instruktorem proberete všechny oblasti, se kterými potřebujete pomoci a získáte všechny potřebné odpovědi.

Výcvik je v souladu s předpisy EASA

Náš online PPL výcvik je v souladu s předpisy Evropské agentury pro bezpečnost letectví (EASA). Našim cílem je zajistit, abyste dokončili výcvik s potřebnými znalostmi, připraveni zvládnout praktický letecký výcvik i teoretické zkoušky na místním úřadě.

Přístup k našemu e-learningovému systému během kurzu

Naše specializovaná platforma LMS (Learning Management System) Vám poskytne veškerý školící materiál, který budete potřebovat během Vašeho výcviku. Projděte si rozsáhlou bázi studijních materiálů, skládající se z interaktivních prezentací, videí, příruček, učebnic, manuálů, užitečných odkazů na další materiály ke čtení, databáze otázek a mnoho dalšího. Získejte přístup do našeho LMS kdykoliv a kdekoliv. Získejte bezplatný zkušební účet a vyzkoušejte si LMS na vlastní kůži!

Celkem hodin (137)

Často kladené otázky (FAQ)

Proč se přihlásit na kurz soukromého pilota?

Prvním krokem k tomu, stát se profesionálním pilotem je licence soukromého pilota, jejíž nedílnou součástí je teoretický výcvik.

Kde se koná kurz soukromého pilota?

Kurz soukromého pilota se koná prostřednictvím naší virtuální platformy e-Learning, lms.flyfa.com, formou živých živých lekcí s rozsáhlou knihovnou interaktivních studijních materiálů.

Kdy se konají živé lekce?

Lekce se konají dvakrát denně abychom mohli vyhovět jakémukoliv časovému pásmu nebo časovým preferencím. Váš nabitý program není překážkou pro dokončení výcviku.

Co když jsem zameškal hodinu?

V případě, že se nemůžete dostavit na naplánovanou hodinu, můžete ji absolvovat znovu později, nebo můžete zažádat o přístup k nahrávce hodiny. Našim hlavním cílem je, aby výcvik byl efektivní a snadný a nebránil Vám ve Vaší cestě k pilotní kariéře.

Co kdybych se lekcí chtěl účastnit osobně?

Flying Academy je výcvikové centrum s celosvětovou působností a naše evropské základny se nacházejí v Rakousku (Vídeň) a v České republice (Praha a Brno). Nebojte se absolvovat teoretický výcvik osobně na základně, společně s Vaším praktickým výcvikem.

Play Video